Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czasie uroczystości uczniowie wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Były kwiaty, życzenia i dużo wzruszeń. Gospodarzami tego radosnego wydarzenia,które odbyło się 14 października o godzinie 11.00 byli uczniowie i wychowawcy klas 3a, 3b i 6b. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli dyplomy nauczycielom, którzy zwyciężyli w plebiscycie przeprowadzonym wśród uczniów naszej szkoły. Poznaliśmy zdobywcę zaszczytnego tytułu „Mistrz Mistrzów”, posiadacza najbardziej „Słonecznego Uśmiechu”, „Eksperymentatora”, „Kosę” oraz pedagoga, który „Z modą jest za pan brat”. Dowiedzieliśmy się również, kto z pracowników szkoły zasłużył na nagrodę specjalną od szkolnego bractwa. Następne takie emocje już za rok!
Zapraszamy do galerii.