Akademia przyjaźni

W tym roku po raz pierwszy nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskim programie „Akademia przyjaźni”, gdzie głównymi bohaterami są uwielbiane przez dzieci koniki My little Pony. Kucyki My Little Pony reprezentują wartości takie jak: uczciwość, szczodrość, przyjaźń, lojalność, życzliwość i radość. W ramach programu zapoznajemy dzieci z tymi wartościami. Dzięki temu dzieci dowiedzą się, czym jest przyjaźń i nauczą się rozróżniać dobre i złe zachowanie. Dzięki specjalnie przygotowanym materiałom edukacyjnym, dzieci będą mogły rozwinąć umiejętności współdziałania w grupie oraz pogłębić między sobą przyjaźń. W związku z realizacją programu dzieci z grupy “Żabki ” włączyły się w konkurs “Wymarzony kucyk”.