EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Happy European Day of Languages” w ramach  programu współpracy szkół europejskich E-Twinning. Projekt polega na przygotowaniu pocztówek przez uczniów i wysłaniu ich do szkół, które przystąpiły do projektu. Na wszystkich kartkach jest ten sam tekst napisany w języku ojczystym danej szkoły. Do projektu zgłosiło się 36 szkół i tylu kartek się spodziewamy. W czwartek, 19 września  2013  chętni  uczniowie przygotowywali pocztówki. Byli to:

Klaudiusz Szlafka, Natalia Jazłowska, Natalia Marczuk, Zuzanna Ratajczyk, Maciek Ratajczyk, Agata Bajkowska, Ola Sielska, Sara Sobczyk, Matylda Dubaniowska, Zuzanna Waluda, Lidia Dziewońska, Weronika Waluś, Małgosia Waluś, Marta Waluda, Magda Więcław, Piotr Zarzycki, Urszula Frydrych, Karolina Ziembińska,  Sandra Kitaszewska, Julia Machaj, Maja Machaj