Daily Archives: 02-12-2013

Warsztaty plastyczne “INTERART”

Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Warsztatach Plastycznych dla Osób Niepełnosprawnych “INTERART”, które odbyły się w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach. Uczestnicy nie tylko świetnie się bawili, ale również wykonali wiele ciekawych prac: m.in. kolorowe zakładki do książek, naszyjniki, bransoletki, breloczki i maskotki z filcu.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

05-12-2013

W tym dniu będziemy sprzedawać ciasta i zabawki, które własnoręcznie wykonaliśmy. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na akcję „Spełniamy marzenia”. W świetlicy zorganizujemy zabawę „Wszyscy razem” dla uczniów szkoły podstawowej, którzy zawsze pomagają i opiekują się słabszymi i potrzebującymi pomocy. Odwiedzimy wszystkie klasy z krótką prezentacją historii wolontariatu, a dla tych, którzy lubią wyzwania, przygotowaliśmy konkurs.

06-12-2013

Zapraszamy w tym dniu do rozdawania uśmiechów i miłych słów:)