Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę”

W ramach działań profilaktycznych w naszej szkole realizowany jest Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę”. Ideą programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zajęcia realizowane są w formie zdalnej.
Zapraszam do obejrzenia plakatu i prezentacji przygotowanych przez uczniów klasy 7c (Karolina H., Filip Sz., Dorian W., Patryk W.) zachęcających nie tylko do prawidłowego, zbilansowanego odżywiania się i aktywności fizycznej, ale również do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Prezentacja: Zdrowe odżywianie

Trzymaj Formę: Wpływ sportu na zdrowie człowieka

Pasja nurkowanie

Zdrowa żywność-prezentacja – kl. 7c