Zawsze razem

4 grudnia 2018 roku, w ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych, w naszej szkole odbył się Regionalny Konkurs Interdyscyplinarny  dla uczniów klas I – III “Zawsze Razem”. Imprezę otworzył wspaniały występ zespołu cheerleaderek. Po nim uczniowie z zapałem przystąpili do rozwiązywania różnorodnych zadań (potyczki słowne i matematyczne, gry oraz zabawy zręcznościowe). Po pełnych emocji konkurencjach i dogrywce zwyciężyła klasa 3a reprezentującą naszą szkołę, drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 8, na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy 2c. Wszystkie dzieci ucieszyły też nagrody, które organizatorki zakupiły dzięki wsparciu Stowarzyszenia “Piątka Dzieciom”.