Dzień Edukacji Narodowej

Przypadający w tym roku w sobotę Dzień Edukacji Narodowej w naszej Szkole obchodzony był w piątek, 13 października. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Zaproszeni goście, pracownicy Szkoły oraz uczniowie przypomnieli sobie początki działalności i dokonaniach Komisji Edukacji Narodowej.

W części artystycznej  uczniowie z klasy 3c, 6b i 3c gimnazjum chcąc przekazać wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia i podziękować za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane na co dzień przygotowały występ artystyczny.
Korzystając z uroczystej chwili pani dyrektor Bożena Kawa wyraziła podziękowanie pedagogom za poświęcenie i trud wkładany w edukację i wychowanie naszych uczniów. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki. Uroczystość Dnia Nauczyciela w naszej szkole przebiegała w  miłej atmosferze.

Galeria>>