„PIRAMIDA PYTAŃ”

Wszyscy uczniowie klas czwartych naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do konkursu matematyczno-przyrodniczego „Piramida pytań”. W wyniku eliminacji wyłonione zostały trzyosobowe drużyny reprezentujące klasy podczas finału szkolnego, który odbył się 10 maja 2016 roku. Klasę IV a reprezentowali uczniowie: Mateusz Chrobok, Oliwier Solarz oraz Julia Machaj, natomiast klasę IV b uczniowie: Monika Gołata, Marcel Iwański i Kinga Domańska. Wszyscy finaliści starali się udzielić jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi na losowo wybrane pytania z dziedziny matematyki lub przyrody. Więcej poprawnych odpowiedzi udzieliła drużyna klasy IV a, zdobywając pierwsze miejsce. Gratulujemy wszystkim finalistom!