Gorące dwa ognie

W rywalizacji sportowej w „Dwa ognie usportowione” wzięły udział drużyny – „Mistrzowskie Pająki Reggae”- reprezentacja klasy 4a oraz „Białe Pantery” – reprezentacja klasy 4b. Zadaniem każdej drużyny było skuć piłką przeciwnika celem osłabienia drużyny przeciwnej, ale poszkodowani szybko rekompensowali straty przechwytując piłkę i wybawiając swojego zawodnika. Mecz był pełen emocji, a rywalizacja była wyrównana. Waleczność, dążenie do zwycięstwa oraz gra fair-play  to atrybuty zawodników tego turnieju. Mecz zakończył się remisem 4:4. Gratulujemy wspaniałej sportowej postawy i dziękujemy za dużą dawkę emocji. Turniej odbył się 11 stycznia 2013 roku w naszej szkole.

Klasę 4a reprezentowali: Julia Arendowska, Julita Błaszczyk, Mateusz Bogdoł, Wiktoria Ciszewska, Gabriela Gierczak, Julia Grochowska, Natalia Kaczmarczyk, Filip Klich, Klaudia Łasocha, Maja Machaj, Kamil Mużelak, Mateusz Poloczek, Asia Seweryn, Judyta Trela oraz Kamil Warmuz. Dzielnie kibicowała swojej klasie wychowawczyni pani Edyta Knieżyk.

Klasę 4b reprezentowali: Paulina Kaboczyk, Nikola Warmuz, Marta Grzybek, Gabrysia Michta, Wiktoria Zalot, Magda Grzesica, Mikołaj Boczek, Mateusz Laskowski, Adrian Wysocki, Kacper Ptak, Daniel Osicki, Wojtek Wesołek oraz Kamil Lebuda. Swoim kolegom i koleżankom kibicowała Asia Łucek.