Zwycięski T jak Talent ;)

Kiedy kilka lat temu Samorząd Uczniowski  z Gimnazjum numer 2 wymyślił formułę T jak Talent, nikt nie przypuszczał że stanie się tak popularny wśród uczniów tyskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dziś konkurs ten to synonim wysokiej jakości i poziomu artystycznego.  Jak jest on wyrównany, niech świadczą nagrody i wyróżnienia w, ósmej już, edycji, która obyła się 24 maja 2019 r.

W kategorii klas młodszych:

I miejsce zdobyła Paulina Matlak ze Szkoły Podstawowej nr 37 ,
II miejsce – Michalina Domider – Szkoła Podtawowa nr 14,
III pozycję na liście zwycięzców ex aequo uzyskali: Adrianna Puk z SP nr 37, oraz Wiktor Szczygielski z SP nr 22.

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Skiba z Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach.

W kategorii klas starszych dla odmiany mamy dwa równorzędne pierwsze miejsca dla Pauliny Szczygielskiej z  LO nr 4 z Oddziałami Gimnazjalnymi oraz dla duetu Julii Mazur oraz Wiktorii Lipińskiej z MDK nr 1 w Tychach.

II miejsce zajęła Hanna Derej z Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach.

Na trzeciej pozycji  uplasowała się Monika Wieczorek z ZS nr 1.

W tej kategorii wiekowej także mamy 4 wyróżnienia:

Oliwia Prędki – SP nr 5, Karolina Wosz – SP nr 13,  Wikoria Marek – ZMS, oraz zespół: Emilia Świder, Marta Załuska, Maria Bernacka z STO.

Nagrodę publiczności uzyskała Hanna Derej.

Konkurs organizowany jest  w ramach Tyskich inicjatyw Kulturalnych dzięki pomocy Stowarzyszenia „Piątka Dzieciom” a także Miejskiego  Centrum Kultury oraz Urzędu Miasta Tychy

Zwycięzcom gratulujemy:)