Zapraszamy do jubileuszowej – dziesiątej edycji T jak Talent!

Tak to już dziesiąta edycja T jak Talent! By to uczcić, pokusiliśmy się o ogólnopolską  imprezę. W związku z powyższym tym razem konkurs będzie miał charakter mieszany „na żywo” i „online”.

I etap konkursu wyłącznie online, a finał 31 maja 2023 roku w dwóch wyżej wspomnianych kategoriach:  w trakcie występów na żywo będą prezentowane filmiki tych uczestników, którzy zdecydują się na kategorię „online”. To wszystko by ułatwić udział chętnym z dalszych zakątków Polski. Daje to również szansę dzieciom niepełnosprawnym, nie bez znaczenia ma również sytuacja pandemiczna.
Zgłoszenia oraz nagrania filmowe należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 12 maja 2023 r. za pomocą podanego niżej linku.
Finał odbędzie się 31  maja 2023 r.
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie “Piątka Dzieciom” oraz  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 5 w Tychach.

Link zgłoszeniowy: https://forms.gle/86RGJW8xTLdj23mH8

Zgoda i oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych: zgoda-i-oswiadcznie-o-przetwrzaniu-danych-2

Regulamin konkursu: Regulamin konkursu „T jak Talent”