XV Spartakiada Integracyjna klas 1 sp

W tym roku mija już 15 lat, odkąd zapraszamy na teren naszej szkoły pierwszoklasistów z tyskich klas integracyjnych. Chcemy w ten sposób zachęcić do wspólnej zabawy wszystkie dzieci bez względu na trudności fizyczne, emocjonalne czy intelektualne. Podczas zabawy wszyscy razem możemy uczyć się współpracy i zdrowej rywalizacji. W piątek ponad 60 dzieci (w tym z SP 5 i 35) na boisku szkolnym przeciągało linę, tańczyło, rzucało do kosza i innych celów, odszukiwało takie same elementy, a wszystko w radosnej atmosferze. Dzięki Stowarzyszeniu “Piątka Dzieciom” działającemu przy naszej szkole każdy otrzymał nagrodę – niespodziankę!