Wyróżnienie specjalne I stopnia dla zespołu teatralnego ,,Baśniowa 456” !

Jury XXVIII Rejonowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Tychach przyznało zespołowi teatralnemu ,,Baśniowa 456”n ajwyższą nagrodę – wyróżnienie specjalne I stopnia za spektakl ,,Ameryki ląd”. Przedstawienie prezentowane było na deskach Teatru Małego 24 kwietnia br., w dniu teatralnym festiwalu, którego organizatorem jest MDK 1. Grupa teatralna, w skład której wchodzą uczniowie klas 7a, 6a, 5b, 5c i 4a, pracowała wytrwale i z ogromnym zaangażowaniem przez osiem miesięcy nad przegotowaniem spektaklu. Jego realizacja nie byłaby możliwa bez pomocy rodziców dzieci należących do koła, którzy zasponsorowali zakup kostiumów, rekwizytów, elementów scenografii oraz transportu dekoracji. Dziękujemy także rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w trakcie występów. Członkom koła i nauczycielom prowadzącym zajęcia gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria>>>