Wyniki konkurs plastycznego „Stop przemocy”

W ramach kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” został ogłoszony konkurs plastyczny „Stop przemocy”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury podzieliło prace na dwie kategorie wiekowe klasy 1-3 i 4-8. Wśród dzieci młodszych 1 miejsce zajął Łukasz J. z klasy 3b, drugie Piotr E. z klasy 2a oraz trzecie miejsce Szymon C. z klasy 3b. Wśród uczniów klas starszych 1 miejsce zajęła praca Nadii S. z klasy 4b, drugie Wiktoria M. również z klasy 4b oraz trzecie Laura G. z 6b. Wszystkim autorom prac dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom. Nagrodą będą dyplomy oraz oceny z plastyki.
Ponadto wyróżniono prace grupowe Oddziałów przedszkolnych oraz klasy 1a.
Poniżej można obejrzeć nagrodzone prace oraz kolaże z kilku klas.