“Wylosuj Anioła”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację „Gdy liczy się czas”- „Wylosuj Anioła”. Akcja pisania kartek mających nieść wsparcie, powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na onkologii. Kartki od Aniołów mają przywrócić im nadzieję, radość, uśmiech i poczucie bezpieczeństwa. Podczas zajęć logopedycznych uczniowie włączyli się bardzo chętnie w tę akcję niosąc bezinteresowną pomoc i okazując serce. Wykonali świąteczne kartki dla chorujących dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Kartki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia były kolorowe i pięknie ozdobione.