Wycieczka na Błonia do Bielska Białej

Wybraliśmy się już na wycieczkę do Bielska Białej, którą sponsorowali: Dyrekcja naszej szkoły i Rada Rodziców. Była to nagroda dla laureatów festiwalu teatralnego „Teatralia w Piątce” (klas IVa, Vb, VIa, VIb), członków Samorządu Uczniowskiego oraz dla zespołu teatralnego Gimnazjum nr 2, który odniósł w ubiegłym roku szkolnym liczne i znaczące sukcesy. Cały dzień spędziliśmy na odpoczywaniu, graniu w piłkę oraz na korzystaniu z atrakcji, znajdujących się na bielskich Błoniach. Oczywiście nie zabrakło ogniska, piekliśmy kiełbaski, ziemniaczki, a także pianki. Pogoda była przepiękna, wprost wymarzona na wycieczkę. Wszystkim dopisywały humory, bawiliśmy się świetnie i miło spędziliśmy cały dzień. Oby więcej takich nagród! Wycieczka odbyła się 10 września 2013 roku.

Relacja uczestniczki wycieczki – Angeliki Rusin