Wybieram wędrowanie

Posiadanie proporczyka, piosenki, udział w konkursie turystycznym i konkursie pierwszej pomocy, to warunki jakie musieli spełnić uczniowie.
Uczniowie szkoły podstawowej naszej szkoły wybrali w październikowe, sobotnie przedpołudnie wędrówkę po Beskidach. Uczestnicy podzielili się na trzy grupy: Zdrowy team, Niezniszczalni oraz Górskie Łasice. Warunkiem udziału w rajdzie było posiadanie proporczyka, piosenki, udział w konkursie turystycznym i konkursie pierwszej pomocy. Wszyscy zostali nagrodzeni “Poradnikiem młodego turysty – wybieram wędrowanie” oraz pamiątkowym dyplomem. Wyjazd organizowany był przez tyski oddział PTTK w ramach fakultetu z wf, jaki wybierali na początku roku uczniowie. Kilka zdjęć zamieszczonych poniżej oddaje w pełni atmosferę wycieczki. Już dzisiaj zapraszamy na wiosenny rajd po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.