Wszyscy, którzy lubią czekoladę i zabawę!

Dzień Dziecka i ponad 100 uśmiechniętych pierwszaków! Tylu ich wzięło udział w XIII Spartakiadzie Integracyjnej. Okazało się, że wszyscy lubią czekoladę oraz zabawę! Tego ostatniego nie zabrakło podczas tanecznej rozgrzewki, bobslei, przeciągania liny a nade wszystko papierowej bitwy i tańców z balonem. Każdy mógł też spróbować jak poradzi sobie z rozpoznawaniem kształtów z zawiązanymi oczami, chodzeniem na mini – szczudłach, strzałach piłką do bramki czy przejściem przez tunel. W tym dniu nie było pokonanego – każdy odniósł zwycięstwo!

Spartakiada organizowana była przez Stowarzyszenie „Piątka Dzieciom” przy finansowym udziale Urzędu Miasta Tychy oraz ogromnej pomocy licznych wolontariuszy z naszej szkoły. Wzięły w niej udział klasy pierwsze integracyjne  z SP 5, 22 i 40. Dziękujemy!