Witamy w nowej świetlicy

Podczas wakacji trwały prace remontowe świetlicy, w rezultacie których uczniowie weszli 1 września do zupełnie nowego pomieszczenia. Wszyscy byli ogromnie zdziwieni, gdy okazało się, że drzwi wejściowe są w zupełnie innym miejscu niż dotychczas. Dzieciom bardzo podoba się powiększony kącik zabaw z dużą ilością półek i ladą, wygodna nowa pufa do leżenia oraz nowe zabawki i gry. Na nadchodzące miesiące wychowawcy przygotowali wiele ciekawych zajęć i zabaw, m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne na sali gimnastycznej, kulinarne, plastyczne,  zajęcia sprawnych rąk (nauka szycia na maszynie), zajęcia “Teraz polski…” a także  gry i zabawy geograficzne. Serdecznie zapraszamy!