Witamy świetliczaki!

Serdecznie witamy “stare” i “nowe” świetliczaki oraz ich rodziców po przerwie wakacyjnej. Ostatnie dni upłynęły nam na poznawaniu i przypominaniu zasad i reguł obowiązujących na świetlicy oraz podczas wyjść na podwórko szkolne. Wspólne zabawy i zajęcia pozwoliły wszystkim, zarówno dzieciom jak i nauczycielom, na lepsze poznanie się, dowiedzenie się, co lubimy robić, czym się interesujemy. Poniżej prezentujemy zdjęcia z różnych zajęć – plastyczno-technicznych, sprawnych rąk, zabaw konstrukcyjnych, ruchowo-sprawnościowych, itp.

Zachęcamy do systematycznego odwiedzania strony internetowej świetlicy, gdzie będą zamieszczane relacje z ciekawych zajęć i wydarzeń oraz zdjęcia.