Udało się! Mamy certyfikat Geniallnej Szkoły!

Nasza szkoła, jako pierwsza w Tychach, znalazła się na ogólnopolskiej mapie innowacyjnych placówek, które wykorzystują nowoczesne technologie do swoich działań edukacyjnych oraz promocyjnych. Udział w projekcie “Geniallne szkoły na mapie” umożliwił pokazanie szkoły w szerokim środowisku ogólnopolskim oraz udowodnił, że Nasi nauczyciele nieustannie uczą się i twórczo działają, by “Piątka” była nowoczesna i inspirująca dla uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w stworzenie wirtualnego spaceru po szkole. Zapraszamy do zwiedzania!

Link do mapy

view.genial.ly/604cc0159eeebd0d955a564f/interactive-content-geniallne-szkoly-na-mapie