Trochę magii i wróżb, przepowiednie i św. Mikołaj

Ostatni tydzień w świetlicy był pełen różnorodnych, ciekawych zabaw i wydarzeń.Początek tygodnia to oczywiście Andrzejki – czyli okazja do sprawdzenia co nas czeka w najbliższej przyszłości. Świetliczaki chętnie brały udział we wróżbach z wykorzystaniem m.in monet, serc, makaronu, zapałek…. . Wszystkim bardzo podobało się lanie wosku przez klucz i wymyślanie, co może oznaczać zastygnięty kształt. Kolejne dni upłynęły dzieciom na zabawach i zajęciach związanych z kolejnym ważnym świętem, czyli Mikołajkami. Można było m.in.wziąć udział w konkursie “List do Św. Mikołaja, nauczyć się składać mikołaja techniką origami, namalować farbami na kartkach lub spróbować zabaw z kodowaniem pod hasłem “mikołajki”. Jednym słowem było bardzo pracowicie! Ale też kolorowo i magicznie. Zajęcia przeznaczone zostały dla wszystkich chętnych dzieci i odbywały się w dniach 29- 30. 11 oraz 1-6.12.