Tanecznym krokiem w Walentynki

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły świetliczakom bardzo pracowicie i tanecznie. Karnawał powoli dobiegał końca – więc należało to wykorzystać! Wszyscy chętnie brali udział w różnorodnych zabawach tanecznych z wykorzystaniem m.in. balonów, pomponów, wstążek i pasków bibuły. Podczas zajęć plastycznych można było wykonać maskę, zaprojektować strój karnawałowy dla pacynek i siebie (stroje i kapelusze z gazet), a także wykonać pizzę i muffinki (szkoda niestety, że z papieru).
Nikt się nie smucił z zakończenia karnawału, bo na świetliczaki czekały kolejne atrakcje – Walentynki! Dzieci z zapałem zabrały się do dekorowania sali, wykonywania drobnych upominków dla rodziców, rodzeństwa i pracowników szkoły. Podczas warsztatów plastycznych można było pomalować i ozdobić serce z gipsu i masy solnej. A zabawy walentynkowe dostarczyły dużo radości i śmiechu.
Zajęcia odbywały się w dniach 25-29 stycznia i 1-5 lutego.