Świetliczaki znowu są!

Serdecznie witamy ponownie wszystkie świetliczaki i ich rodziców. Cieszymy się, że nasza świetlica pracuje znów w trybie stacjonarnym. Pierwszy tydzień po feriach upłynął świetliczakom na wdrożeniu się do zasad i reguł obowiązujących na świetlicy. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach proponowanych przez nauczycieli. Czas upływał szybko przy układaniu klocków, graniu w gry, zabawach z wykorzystaniem balonów, woreczków, gazet, liny itp. To były także dni poprzedzające Święto Babci i Dziadka.Świetliczaki chętnie wykonywały podczas zajęć plastycznych drobne upominki. Powstały m.in. serca z barwionej masy solnej, laurki, kwiaty z papieru kolorowego, breloczki do kluczy. Puste ściany świetlicy ponownie wypełniły się dekoracjami o tematyce zimowej wykonanej przez dzieci.

Wszyscy cieszymy się z powrotu do szkoły i mamy nadzieję, że przed nami dużo ciekawych pomysłów, inspiracji i kreatywnych zabaw!