Sukcesy recytatorskie naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Rejonowym Konkursie Recytatorskim  ,,Polska! Mój kraj!”, który odbył się 30 października 2018 r. w Sportowej Szkole Podstawowej nr 19  w Tychach. Konkurs został zorganizowany z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W kategorii wiekowej uczniów klas 7 – 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum  Zuzanna Lisowska (klasa 8a) zajęła I miejsce, a Jakub Stanisławski (klasa 8a) miejsce II.  W kategorii wiekowej uczniów klas 4 – 6 szkoły podstawowej Sonia Stanisławska (klasa 6b) wyróżniona została I miejscem. Szkołę reprezentowała  również w tym konkursie uczennica klasy 4b Laura Groehlich.  Naszym recytatorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.