Spelling Bee ma coraz większy zasięg

Trzy lata temu otrzymaliśmy ze szkoły Barnabas Oley C of E Primary School w Great Gransden w Wielkiej Brytanii zaproszenie do wspólnej zabawy jaką jest konkurs literowania Spelling Bee. Zgodnie z angielskim porzekadłem „the more the merrier” , czyli im więcej tym lepiej i weselej, postanowiliśmy z kolei zaprosić do wspólnych rozgrywek uczniów z innych tyskich szkół.

W przyjaznej atmosferze, uczniowie zmierzyli swoje siły w różnorodnych konkurencjach: układanie wyrazów na czas, zapisywanie dyktowanych słów i wreszcie literowanie wylosowanych wyrazów. A nagroda niebagatelna: 3 kursy języka angielskiego w szkole językowej „SPEED- Szkoła Języka Angielskiego” w Tychach.

A oto wyniki:

I miejsce: Filip Cimr (SP 5),

II miejsce: Natalia Ziółkowska (SP 18),

III miejsce: Przemysław Płużek (SP 18).

Zwycięzcom gratulujemy:-)