Rodzinny Piknik Country – przepis na udane popołudnie

W słoneczne piątkowe popołudnie teren dziedzińca szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. To dzieci, młodzież, ich rodziny i znajomi bawili się przy muzyce country, uczestniczyli w tańcach i konkurencjach sportowych. Najmłodsi wykazali się zdolnościami artystycznymi śpiewając i tańcząc pokazywali widzom życie na Dzikim Zachodzie.

Można było pomalować twarz, upleść warkoczyki, przyozdobić ubiór biżuterią wprost z indiańskiej wioski.  Odważni kowboje ujeżdżali byka, dosiadali koni, chwytali na lasso, strzelali z łuku.
Żywe obrazy sławnych malarzy swoim pięknem przyciągały wzrok zwiedzających. Obok prezentowane były prace plastyczne dzieci również bardzo ładne i kolorowe.
Można było podziwiać krajobrazy Francji,  degustować  potrawy francuskie i śląskie –  pyszne i zdrowe.
Dla pięknych kowbojek i Indianek były przygotowane saloniki wizażu i zielarstwa.  Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria – głównymi nagrodami była drukarka i karnety na zabiegi w tyskich gabinetach  spa.
W kawiarence jak zwykle serwowane było ciasto, jabłka dostarczone w ramach współpracy z Agencją Rynku Rolnego, napoje, a z grilla gorące kiełbaski.
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do miło spędzonego czasu na tegorocznym Pikniku Rodzinnym.

GALERIA>>>