Raz, dwa, trzy – tata, mama i ja ćwiczymy

To była super wesoła impreza. Uczniowie klas czwartych uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, ale tym razem na wesoło. Mali sportowcy brali udział między innymi w „wyścigach na deskorolkach”, „łowieniu rybek” czy w „biegu płetwonurków”-  a to już nie jest łatwe. Balony, które każde dziecko lubi – również znalazły się w zabawach. Przeciąganie liny zawsze  dostarcza wielu emocji zarówno kibicom jak i samym zawodnikom. Tym razem obie drużyny były jednakowo silne i były obawy, że otrzymają jednakową ilość punktów. Na zakończenie  uczniowie zagrali w „Dwa ognie usportowione”. Po zakończonej imprezie rodzice Adasia, którzy kibicowali czas swojemu synowi powiedzieli, że impreza była bardzo ciekawa i rozbawiła ich do łez. Dzieci z sali gimnastycznej wyszły zmęczone ale uśmiechnięte, nikt się nie czuł przegrany, bo najważniejsza jest dobra zabawa i mile spędzony czas. Liczymy, iż następnym razem dzieci będa miały liczniejsze grono rodziców, którzy będą im kibicować. Wyścigi na wesoło klas czwartych odbyły się 9 grudnia 2013r.