Pożegnanie przedszkola

Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń, zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Wierszami, piosenkami starszaki żegnały i dziękowały wszystkim za wychowanie, opiekę i edukację. Z gorącą prośbą zwróciły się także do pani dyrektor o przyjęcie ich w grono uczniów pierwszej klasy. Potem były dyplomy, upominki i pamiątkowe zdjęcia.

Nasze najstarsze przedszkolaki z grupy “Żabki”  idące od września do szkoły wraz ze swoimi wychowawczyniami w obecności zaproszonych gości i rodziców uroczyście i godnie pożegnały przedszkolne mury, przedstawiając program artystyczny. Pożegnalna uroczystość pokazała, iż z niesfornych maluszków wyrosły samodzielne i zdolne dzieci, dobrze przygotowane do szkolnego życia. Dziękujemy także rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali nasze przedszkole, za współpracę oraz wszelkie przygotowania do uroczystego dnia jakim było “Pożegnanie przedszkola”. To wyjątkowe spotkanie odbyło się 21 czerwca.