Policjantki u pierwszaków

Jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły? Jak przechodzić przez jezdnię? Podczas spotkania z paniami policjantkami uczniowie klas pierwszych otrzymali wskazówki dotyczące prawidłowego zachowania się na ulicy. Już we wrześniu świeżo upieczonych pierwszaków odwiedzili wspaniali goście – dwie panie policjantki. Spotkanie to odbyło się w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”. Dzięki przeprowadzonej pogadance, uczniowie poznali podstawowe zasady ruchu drogowego. Podczas spotkania pierwszaki mogły również przymierzyć policyjne czapki oraz potrzymać policyjne lizaki. Na zdjęciach uczniowie klasy I b wraz z paniami policjantkami.