Podsumowanie konkursu „Piramida pytań” 2018

Uczniowie klas IV –VII szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym „Piramida pytań”. Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa drużyna. Wszyscy uczestnicy konkursu starali się udzielić jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi na losowo wybrane pytania lub łamigłówki z dziedziny matematyki. W grupie młodszej – klas IV – VI – najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliła drużyna  z klasy VIa, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy Vc, a trzecie z klasy IVc. W grupie starszej – klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum – najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliła drużyna z klasy IIIB, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy VIIA, a trzecie z klasy IIIC.

Konkurs odbył się 27 i 30 kwietnia 2018 roku.