Pod znakiem projektu!

“Ciekawskie pierwszaki” Uniwersytetu Dzieci po raz kolejny zawitały do naszej szkoły, a konkretnie do klasy 1c. Tym razem dzieci miały okazję dowiedzieć się, co może powstać z drewna i jak odnaleźć się na drodze. W trakcie zajęć uczniowie wykonali eksperymenty na drewnie, dzięki którym poznali jego właściwości. Zobaczyli także prezentację multimedialną oraz film, z którego dowiedzieli się, czym różni się drzewo od drewna i jak wygląda proces jego pozyskiwania. Podczas serii zabaw ruchowych ćwiczyli orientację w przestrzeni, pracowali z mapą oraz poznawali znaczenie wybranych znaków drogowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć!