Pierwszy Olimpusek i sukces!

W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego dla klas 1-3. Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego pozwoliła uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. I miejsce zajęła Antonia Słowik z klasy IIIa, otrzyma grawerowany dyplom oraz nagrodę książkową. Dalsze – 22 miejsce zajął Kacper Wierzbicki (IIIa), a miejsce 23 Kacper Wcisło (IIIb) – otrzymają oni dyplom uczestnika. Olimpiady Olimpusek pozwalają także na rozwijanie wyobraźni i myślenia twórczego dzieci. Sprawdzian objął zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy i zawierał pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogli spróbować swoich sił.
Uczniów przygotowywała p. Izabela Jazłowska