Palmy, telefony i okulary na misje

Tak jak w latach ubiegłych, przed niedzielą palmową odbył się również kiermasz palm wielkanocnych. Palmy z chęcią wykonali uczniowie kl. VI i IV SP pod kierunkiem pań katechetek. Datki uzyskane z akcji zostaną przeznaczone na ”Adopcję Serca”, w ramach naszej stałej współpracy z misjonarzami w Kamerunie. Obecnie zachęcamy wszystkich do włączenia się w zbiórkę starych okularów, zużytych telefonów, które przekazane będą również na cele misyjne. Przedmioty te można przekazać paniom katechetkom.
A w najbliższych dniach zapraszamy na spotkanie z misjonarzem pracującym w Nairobi – o. Kazimierzem Wróblem – naszym absolwentem, który opowie nam o codziennym życiu małych Afrykańczyków. Koledzy i koleżanki z lat szkolnych o.Kazimierza proszeni są o kontakt ze szkołą.