Ogromny SUKCES!!!

Miło nam poinformować, że od tego roku Jury przyznawało Złotą, Srebrną i Brązową Ramę jako I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.
Wyniki konkursu:
Jury przyznało dwie Złote Ramy czyli I miejsce dla:
1. Foyer tancerek w Operze… Edgar Degas wykonane przez grupę uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Tychach
2. Ostatnia wieczerza – Leonardo da Vinci ZSzOI w TychachSrebrne Ramy – II miejsce
1. Śniadanie wioślarzy – Auguste Renior Gimnazjum 11 w Tychach
2. Girls on the seashore – Auguste Renoir – Zespół Szkół 3 w Mikołowie

Brązowe Ramy – III miejsce
1. Babie lato – Józef Chełmoński Zespół Szkół 9 w Tychach
2. Kolejka trwa – Andrzej Wróblewski – SP 6 w Tychach

Wyróżnienie otrzymały:
1. Żydówka z pomarańczami – Aleksander Gierymski – Dwujęzyczne Gimnazjum 42 w Warszawie
2. Bociany – Józef Chełmoński – Gimnazjum 3 w Zielonej Górze
3. Prasująca – Edgar Degas- Zespół Szkół Mechanicznych Poznań

Nagroda Publiczności:
I miejsce Zespół Szkół nr 1 w Brwinowie koło Warszawy – wynikiem 715 polubień – Chrzest Polski
II miejsce Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach (576 Like) -Ostania wieczerza – Leonardo da Vinci.
III miejsce Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce (300 Like) – Dzieci z latawcem – Tadeusz Molga

Organizatorzy konkursu- Stowarzyszenie Piątka Dzieciom i Gimnazjum nr 2 w Tychach serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i gratulują zwycięzcom. Zapraszamy w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii>>