Nasze Anioły

Już po raz dziewiąty wzięliśmy udział w organizowanych od wielu lat w Tychach, Targach Twórczości Osób Niepełnosprawnych „W dobrym TTON-ie być Aniołem”. W niedzielę 15 grudnia spotkaliśmy się z mieszkańcami miasta na tyskim Rynku. Ta wspaniała impreza daje nam co roku możliwość zaprezentowania tyszanom naszych działań plastycznych, technicznych oraz artystycznych. W świąteczny nastrój wprowadzali nas m.in. utalentowani muzycznie uczniowie, dając koncert kolęd i pastorałek. Na naszych stoiskach można było zakupić m.in. obrazy, biżuterię, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, choinki, m.in. z orzechów, piórek, cekinów, pistacji czy płatków kosmetycznych i wiele innych wspaniałych artykułów. Prace te - przygotowywane już od września przez dzieci uczęszczajace do świetlicy - są zawsze bardzo oryginalne i mogą być doskonałym prezentem dla najbliższych. Nasze prace zostały również wystawione na aukcję, której finał odbył się podczas imprezy. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży przygotowanych na ten cel rękodzieł, przeznaczamy na potrzeby szkoły. Tego dnia każdy mógł stać się Aniołem – wystarczył uśmiech i serdeczność. Dziękujemy tym z Państwa, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zechcieli w anielskim nastroju spędzić z nami ten wyjątkowy dzień oraz wszystkim, którzy docenili pracę naszych uczniów kupując ich wytwory.