Nasi uczniowie reprezentują Tychy w Regionalnym Konkursie Recytatorskim ,,Mały OKR 2019” w Katowicach

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach miejskich Regionalnego Konkursu Recytatorskiego ,,Mały OKR” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, które odbyły się 12 marca 2019r. w  DK1. W kategorii: Turniej Recytatorski (IV-VI) – I miejsce zajęła Sonia Stanisławska (kl. 6b).W kategorii: Turniej Recytatorski (VII, VIII i gimnazjum) – I miejsce wywalczył Jakub Stanisławski (kl. 8a), a II miejsce zdobyła Zuzanna Lisowska (kl. 8a). Sonia i Jakub będą nas reprezentować w Katowicach na eliminacjach regionalnych Konkursu Recytatorskiego ,,Mały OKR 2019” 26 i 27 marca. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.