Na Paprocany! Z kijkami!

Grupa uczniów w ramach fakultetu turystycznego, wyruszyła leśnymi ścieżkami do Promnic. Wszyscy uczestnicy z wielkim zapałem ruszyli na szybki spacer i energicznie pokonali zaplanowany dystans. Pogoda dopisała, uczniowie mogli więc zapoznać się z techniką chodu z kijkami i  sprawdzić swoje umiejętności w terenie. Po dotarciu do celu zrobiliśmy sobie krótką przerwę obok pięknego zameczku w Promnicach. Szesciokilometrowy spacer wśród soczysto zielonej okolicy nie zmęczył nas na tyle aby nie mieć siły na zabawę na paprocańskim placu zabaw, a lody po takim wysiłku smakowały wyśmienicie! Wycieczka odbyła się w godzinach dopołudniowych 15 czerwca 2013 roku.