Mistrzowie czytania ze zrozumieniem w roku szkolnym 2019/2020

Czwarta edycja szkolnego konkursu z języka polskiego ,,Czy rozumiesz to, co czytasz?” dla uczniów klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych  odbyła się 4 marca 2020r. i wzięli w niej udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole.

Tytuł mistrza czytania ze zrozumieniem klas czwartych zdobył – Jan Szafrański z klasy 4a. Wśród uczniów klas piątych najlepszy okazał się  Kacper Gonciarz z klasy 5c. Dominik Tomaszewski z klasy 6c został  mistrzem czytania ze zrozumieniem klas szóstych. Już po raz czwarty Tymoteusz Jaworski  z klasy 7c zdobył tytuł mistrza czytania ze zrozumieniem klas siódmych. Spośród uczniów klas ósmych najlepiej tę umiejętność opanował Oliwier Solarz z klasy 8a. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.