Mikołajki

W ramach świętowania Mikołajek,  dzieci w świetlicy miały zapewnione wiele atrakcji. Poznały opowieści mikołajkowe, nucily piosenki o Mikołaju,  wykonywały z papieru Mikołaje,  szyły mikołajkowe czapki , wykonywały choinki  z plasteliny i ozdobnych cekinów, którymi później  przyozdabiały sale świetlicowe. Uczniowie rozwiązywali też zagadki,  rebusy i quizy tematyczne. Tego dnia wśród dzieci dominował kolor czerwony,  uczniowie przyszli w czapkach mikołajkowych.  Był to tydzień pełen gier i zabaw o tematyce mikołajkowo – świątecznej i  aktywności dzieci na świeżym powietrzu (korzystając z uroków pięknej zimy).