Liga Mistrzów Ortografii. Mamy zwycięzców!

W mijającym roku szkolnym ruszyła Liga Mistrzów Ortografii. Ortograficzne rozgrywki odbywały się raz w miesiącu, od października aż do kwietnia, w których wyłanialiśmy comiesięcznych mistrzów ortografii na poszczególnych poziomach klas 4-8. W zmaganiach uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Wreszcie nadszedł czas wielkiego finału. 9 maja wyłoniliśmy najlepszych z najlepszych, ponieważ końcowe dyktando pisali wszyscy mistrzowie poszczególnych miesięcy. Tytuł Mistrza Ortografii SP 5 w roku szkolnym 2021/2022 otrzymali: w klasach czwartych – Emilia Wiśniewska z klasy 4c, w klasach piątych – Malwina Danisz z klasy 5c, w szóstych – Amelia Nowosad z klasy 6a, w siódmych – Emilia Kozioł z klasy 7b oraz w ósmych – Szymon Fuchs z klasy 8a. Rozdanie nagród odbyło się 2 czerwca. Wszystkim Mistrzom serdecznie gratulujemy.