Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą…

Podczas spotkania dzieci, młodzież i dorośli mogli zapoznać się z postępowaniem podczas wypadków w wodzie oraz tym, co robić w razie gdy w zamkniętym samochodzie zobaczymy zamknięte dziecko lub zwierzę. Dodatkowo na ulicy Sikorskiego w rejonie zjazdu na parking przy ośrodku wypoczynkowym zasymulowano potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym, a strażacy zaprezentowali zgromadzonym jak udzielić pierwszej pomocy w sytuacji wypadku. W trakcie spotkania  obecne na miejscu dzieci miały okazję zobaczyć wozy strażackie i ich akcję ratunkową.

Nasze przedszkolaki wzięły udział na terenie OW Paprocany w akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” Spotkanie zorganizowane przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji. Spotkanie to miało miejsce 19 czerwca.