“Już za parę dni, za dni parę…”

… rozpoczną się długo oczekiwane przez uczniów wakacje, czyli wyjazdy, wycieczki, mnóstwo nowych wrażeń, czas na poznanie ciekawych kolegów, koleżanek i na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Aby uprzyjemnić ostatnie dni roku szkolnego, świetliczaki zmieniły wystrój świetlicy na bardziej wakacyjny. Pojawiły się rybki, ośmiornice, wodorosty, statki. Pomiędzy słupami został zamontowany hamak ozdobiony letnimi szalami i kapeluszami. Główna ściana to krajobraz przypominający Grecję – domy, plaże, parasole zachęcające do odpoczynku, wysepki itp. Zrobiło się bardzo kolorowo i słonecznie. Wszystkim wychowankom świetlicy oraz ich rodzicom życzymy udanych i ciepłych wakacji, pełnych radości i przygód. Do zobaczenia we wrześniu!