Inspiracje świąteczne

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stały się inspiracją i nie lada wyzwaniem dla świetliczaków i wychowawców. Świetlica, dzięki nowym dekoracjom, lampkom i stroikom stała się zupełnie nowym miejscem. Zrobiło się bardzo świątecznie, magicznie i zimowo – pomimo braku śniegu. Podczas zajęć dzieci wykonywały m.in. stroiki ze sztucznych kwiatów, mikołaje ze styropianowych kul oraz ozdobnego papieru (składane techniką origami), bombki ze starych płyt winylowych i DVD, cekinów oraz włóczki a także choinki oraz inne ozdoby z falistej tektury. Zajęcia plastyczne odbywały się zgodnie z tygodniowym planem świetlicy i przeznaczone były dla uczniów klas I - III.