Idą święta…

W ramach innowacyjnego projektu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.
Przygotuj samodzielnie kartki i wyślij lub przekaż osobom, którym chcesz sprawić radość.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i rodziców do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI ”IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ – EDYCJA IV”

CELE KONKURSU:
1. Przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci.
2. Wzmacnianie więzi rodzinnych.
3. Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i językowych u dzieci

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez dzieci kartki świątecznej wg własnego
pomysłu (technika dowolna, rodzaj pracy płaski, format max. A4).
1. Konkurs plastyczny realizowany jest w dwóch kategoriach:
a. Kategoria A: kartka wykonana samodzielnie
b. Kategoria B: kartka wykonana we współpracy z rodzicem

2. Konkurs plastyczny będzie przebiegał w następujących grupach wiekowych:
a. Grupa wiekowa I: grupa przedszkolna (3-6 latków),
b. Grupa wiekowa II: uczniowie klas 0 – III szkół podstawowych
c. Grupa wiekowa III: uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych

Każda praca powinna zostać opatrzona specjalną etykietą zawierającą następujące dane:
a. Kategorię przeglądu: A (praca wykonana samodzielnie) lub B (praca wykonana
wspólnie z rodzicem).
b. Imię i nazwisko dziecka/ucznia.
c. Grupa wiekowa dziecka/ucznia: I, II lub III
d. Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego wraz z adresem email i numerem
telefonu komórkowego.
e. Imię i nazwisko rodzica wspomagającego (dla prac niesamodzielnych podejmowanych wspólnie z rodzicami) wraz z adresem email i numerem telefonu komórkowego.

Nie dopuszcza się do przeglądu pracy będącej pracą zbiorową kilku osób bądź całej grupy przedszkolnej / klasy szkolnej.

Prace należy oddać wychowawcy lub szkolnemu koordynatorowi do 20.12,2021r., które zostaną przesłane na ogólnopolski konkurs.
Grupa przedszkolna i klasy I-III – pani Jolanta Czyrwik
Klasy IV-VIII – pani Dorota Strzelczyk
Prosimy o zdjęcia (za pośrednictwem mobiDziennika) z tworzenia i przekazywania kartek, z których stworzymy wspólną fotogalerię na FB i stronie szkoły.