Finaliści T jak Talent wybrani

Szkolne eliminacje T jak Talent już za nami. Jak zwykle było dużo emocji, nerwów ale i radości. Jak się okazuje nasza szkoła śpiewem stoi. Tylko jedna prezentacja była pokazem tanecznym – reszta uczestników spróbowała swoich sił w piosence. Jak zwykle jury miało ciężki orzech do zgryzienia: były dogrywki, czy śpiew a capella. Jednak do ostatecznego finału, który odbędzie się w listopadzie w Szkole Muzycznej w Tychach, zakwalifikowały się następujące osoby: Wiktoria Knieżyk z klasy 7b, Nicola Płachta (kl. 6a) oraz  Ignacy Ratajczyk z klasy 4a. Nagrodę publiczności zdobyły urocze tancerki z klasy 1c SP: Lenka Jaworska, Malwina Danisz oraz Iza Kluska. Gratulujemy :-)