Dzień Życzliwości i Pluszowego Misia

Ostatni tydzień zaczął się na świetlicy od obchodzenia spóźnionego Dnia Życzliwości i Pozdrowień – dnia dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Świetliczaki  poprzez swoje zajęcia zachęcały do okazywania na co dzień szacunku, serdeczności, uśmiechu, do mówienia miłych słów i niesienia bezinteresownej pomocy innym. Z tej okazji dzieci wykonały kartki dla najbliższych. Aktywnie obchodziliśmy też  Dzień Pluszowego Misia – 25 listopada – w dniu powstania pierwszej maskotki. Wspominaliśmy towarzyszy z dzieciństwa, którzy wiernie nam służyli. Świetliczaki mogły wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi biorąc udział w konkursie z nagrodami. Postać misia została wykonana różnymi technikami.

Zajęcia odbywały się w dniach od 22 – 26 i były przeznaczone dla wszystkich chętnych dzieci.