Dzień Otwarty Szkoły

Jak co roku w murach naszej szkoły zjawili się wyjątkowi  goście…  przedszkolaki wraz z rodzicami.  Rodzice zainteresowani nauką ich dzieci w naszej szkole mieli możliwość poznania metod i form pracy z uczniami oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki.  Nauczyciele chętnie odpowiadali na każde pytanie,  wyjaśniali, doradzali,  rozwiewali wszelkie wątpliwości związane z rozpoczęciem nauki w szkole. Natomiast przedszkolaki z zaciekawieniem i uśmiechem powędrowały na warsztaty, gdzie mogli zamienić się w małych naukowców, wyczarować trochę wiosny, rozruszać zastane po zimie kości, zagrać w orkiestrze lub porozmawiać po angielsku. Pełni wrażeń goście opuścili  progi naszej szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!!!