Dzień otwarty

W murach naszej szkoły zjawili się wyjątkowi  goście…. przedszkolaki wraz z rodzicami. Na krótkim spotkaniu rodzice uzyskali kilka informacji na temat funkcjonowania naszej szkoły, dowiedzieli się  jak prowadzone są zajęcia w klasie pierwszej. Pani dyrektor oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, odpowiadali na każde pytanie,  wyjaśniali, doradzali,  rozwiewali wszelkie wątpliwości.  Mali goście z zaciekawieniem i uśmiechem powędrowali na warsztaty, gdzie mogli zamienić się w małych naukowców, wyczarować wesołego bałwanka, rozruszać zastane po zimie kości lub pośpiewać w języku angielskim.  Małe, zdrowe co nieco, czekało na każdego uczestnika warsztatów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Było nam miło gościć dzieci i rodziców w naszych szkolnych progach. Spotkanie odbyło się 6 marca.