Dzień mleka!

Działo się wiele! Wszyscy poznali mocne strony mleka i jego produktów. Pod okiem wychowawców przygotowywali koktajle, degustowali produkty mleczne. Uczestniczyli w zabawach, w których ważny był kartonik po mleku. Próbowali też ustanowić  nowy rekord Guinessa układając z kartoników jak najwyższą piramidę. Każda klasa szkoły podstawowej i przedszkolaki wykonały wspaniałego zwierzaka z opakowań po produktach mlecznych. A na koniec …….  ułożyliśmy  ogromny napis MLEKO. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolaki uczcili we wtorek 17.05.2016r. zbliżający się Międzynarodowy Dzień Mleka organizując w szkole DZIEŃ PRODUKTÓW MLECZNYCH.  Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.